Компанія Huawei презентувала на європейському ринку маршрутизатор WiFi Mesh 7, призначений для розгортання бездротової mesh-мережі стандарту WiFi 6 у приватних будинках та великих квартирах.

За заявою вендора, новий продукт дозволяє охопити бездротовою мережею приміщення площею до 300 кв. метрів при використанні одного маршрутизатора та одночасно обслуговувати до 250 бездротових клієнтів. А у максимальній конфігурації mesh-мережа WiFi Mesh 7 складається з трьох маршрутизаторів із загальною площею покриття 900 кв. метрів.

Маршрутизатор WiFi Mesh 7 працює в трьох частотних діапазонах, і використовуючи для передачі даних вісім просторових потоків, забезпечує загальну швидкість зв'язку до 6600 Мбіт/сек (4804 Мбіт/сек у верхньому діапазоні 5 ГГц, 1201 Мбіт/сек у нижньому діапазоні 5 ГГц і ще 574 Мбіт/сек у діапазоні 2.4 ГГц).

Маршрутизатор обладнаний вісьмома потужними підсилювачами сигналу, а також чотирма мережними портами 1GbE для підключення пристроїв із Ethernet-інтерфейсом.

Вартість Huawei WiFi Mesh 7 на європейському ринку складає 330 євро. Можливе також постачання комплектів із двох та трьох маршрутизаторів.