Міжнародні венчурні фонди та технологічні компанії об'єднують свої зусилля для допомоги українському ІТ-сектору та створюють Ukrainian Tech Circle. Українські компанії отримають підтримку в фінансуванні, пошуку нових клієнтів та доступ до глобальної мережі контактів. Ініціативу вже підтримали Roosh Ventures, Google for Startups та ін.

Ukrainian Tech Circle – це об'єднання бізнес-ангелів, венчурних інвесторів, ІТ-підприємців та професіоналів зі сфери технологій, які будуть допомагати українським технологічним проєктам та стартапам, що постраждали від наслідків російського вторгнення в Україну.

До спільноти Ukrainian Tech Circle вже приєдналися: технологічна компанія Roosh та венчурний фонд Roosh Ventures, венчурні компанії BBQ Capital, Spacecadet, Samaipata, ff Venture Capital, Caixa Capital Risc, компанії Neurons Lab, Alma, TheGuarantors, Libeo, Silicon Allee, Powder та Google for Startups.

"Весь світ об'єднується на підтримку України. Світова технологічна спільнота не має стати винятком і повинна мобілізуватись для допомоги українським технологічним талантам. Ми залучаємо до мережі Ukrainian Tech Circle найкращих підприємців, венчурних інвесторів, професіоналів зі сфери технологій, які готові підтримати українські проєкти додатковими інвестиціями, експертизою та доступом до нових контактів. Ми будемо постійно розширювати Ukrainian Tech Circle, залучаючи до нашої спільноти все більше партнерів зі світовими іменами, які не можуть залишатись осторонь та допоможуть українським стартапам отримати нове дихання," – впевнена Ніна Левчук, Startup & VC Lead у Google, одна із ініціаторок Ukrainian Tech Circle.

"Україна володіє потужним технологічним потенціалом і вже неодноразово демонструвала світові, що українські талановиті інженери здатні розробляти проривні ідеї. Ми в Roosh завжди працювали над тим, щоб надати якомога більше можливостей українським ІТ-талантам. Наша мета не змінилась, хоча війна і створила безпрецендентні виклики для технологічного сектору. Саме тому ми об'єднали спеціалістів з венчурного та технологічного світу, щоб допомогти українським стартапам та технологічним проєктам вистояти та досягти успіху," – коментує Сергій Токарєв, інвестор та Founding Partner в Roosh, один з ініціаторів Ukrainian Tech Circle. 

Ukrainian Tech Circle продовжує розширювати коло партнерів та інвесторів, які бажають підтримати український технологічний сектор. Стати частиною спільноти та підтримати Ukrainian Tech Circle можна також через подачу заявки на uatechcircle.com.