Минулого тижня на своїй щорічній партнерській конференції компанія Pure Storage заздалегідь анонсувала нову лінійку систем зберігання неструктурованих даних FlashBlade//S.

Система побудована за модульною архітектурою та забезпечує необмежену горизонтальну масштабованість. Як стверджує Pure Storage, нові сховища даних більш ніж удвічі перевершують її системи поточного покоління за щільністю розміщення ємності, продуктивності та енергоефективності.

Одна система FlashBlade//S складається з розміщених у п'ятіюнітовому корпусі чотирьох модулів DirectFlash Modules, обладнаних твердотільною пам'яттю QLC загальною фізичною ємністю 1920 Тбайт, а також 8 100-гігабітними портами Ethernet. Вона буде випускатися у двох версіях: S200 та S500, які забезпечують відповідно найвищий рівень ефективності стиснення даних та продуктивності.

Місткість, обчислювальні ресурси та мережеві інтерфейси FlashBlade//S можна незалежно розширювати в онлайновому режимі зі зростанням робочих навантажень додатків, що працюють з даними у вигляді файлів та об'єктів.

У нових системах використовується фірмова архітектура all-QLC, що значно покращує продуктивність доступу до даних без застосування кешування.

Pure Storage планує розпочати постачання Pure Storage у другому кварталі наступного року.