Компанія Dell Technologies презентувала нову версію програмного забезпечення PowerStoreOS, яке використовується в її системах уніфікованого зберігання середнього класу PowerStore, випущених два роки тому. Нагадаємо, що попередня версія PowerStoreOS 2.1 вийшла у січні цього року.

Одне з головних удосконалень PowerStoreOS 3.0 — це включення в стандартну конфігурацію цього програмного забезпечення пакету DobiMigrate бельгійської компанії Datadobi для міграції файлів (раніше цей пакет власники Dell PowerStore могли придбати тільки як окреме рішення).

За допомогою функціоналу DobiMigrate власники PowerStore зможуть швидко та безпечно перенести на свої системи файли, які раніше зберігалися як на інших моделях СЗД самої Dell, так і дискових масивах інших вендорів.

Продукт Datadobi підтримує протоколи мережного доступу до файлів NFS та SMB і здатний масштабуватися до 64 потоків команд сканування файлів та 64 потоків команд їх копіювання, забезпечуючи управління з однієї консолі міграцією мільйонів файлів.