Французька Nexsan, що входить до складу холдингової компанії StorCentric, оголосила про випуск мережевої системи зберігання EZ-NAS, що виконана на базі процесора Intel Xeon E2314 2,8 ГГц та реалізована у форм-факторі 1U.

Виробник позиціонує EZ-NAS як систему для організації сховища файлів на межі корпоративної мережі великих підприємств та обслуговування компаній малого та середнього бізнесу (SMB).

Система має потужний RAID-масив п'ятого рівня, що об'єднує чотири жорсткі диски 3,5 дюйма загальною фізичною ємністю до 72 Тбайт, або чотири твердотільні диски SSD 2,5 дюйма загальною фізичною ємністю до 30 Тбайт.

Nexsan EZ-NAS може використовувати протоколи мережного доступу до файлів NFS v3/v4 та SMB v2/v3. В результаті система забезпечує продуктивність доступу до даних на рівні 1,5 Гбайт/сек, підтримує онлайнове стиснення даних та їх шифрування під час зберігання (data-at-rest). Вона також сумісна з службою каталогів Active Directory і як опція поставляється з пакетом програм Retrospect для резервного копіювання.