Компанія ArcServe представила нову модель із серії спеціалізованих систем для незмінного зберігання даних – OneXafe.

Модель OneXafe 4500 функціонує як NAS-система з об'єктним зберіганням даних, масштабується до 216 Тбайт фізичної ємності та поставляється замовнику повністю налаштованою для використання. Вона підтримує об'єднання кількох систем у горизонтально-масштабований кластер, а також може працювати в одному кластері з раніше випущеними пристроями OneXafe 4412 та 4417.

За допомогою OneXafe 4500 можна впровадити стратегію резервного копіювання, що забезпечує покращений захист даних від атак програм-вимагачів та іншої несанкціонованої зміни даних. У ній використовується зберігання за схемою «3-2-1-1» із застосуванням дедуплікації та стиснення даних (3 резервні копії зберігаються на 2 різних носіях, з яких 1 копія зберігається віддалено і 1 копія є незмінною, тобто записана на накопичувачі WORM). Вона дозволяє генерувати «миттєві знімки» даних кожні 90 секунд без обмеження кількості миттєвих знімків, забезпечує безперервний захист даних (Continuous Data Protection, CDP).

Апаратна конфігурація OneXafe 4500 включає 8 - 12 замінних в гарячому режимі жорстких дисків SATA 3,5 дюйма ємністю по 12 або 18 Тбайт, а також чотири 10-гігабітних портів Ethernet, два блоки живлення і шість вентиляторів з регулюванням.

ArcServe позиціонує свою новинку як рішення для впровадження резервного копіювання на жорсткі диски, а також консолідації файлових серверів (вона підтримує протоколи мережного доступу до файлів SMB (1.0, 2.0, 2.1 та 3.0) та NFS v3) та створення електронних архівів неструктурованих даних.