Минулого тижня з 30 травня по 6 червня аварійно-відновлювальні бригади Укртелекому усунули наслідки низки аварій у різних областях країни.

На Донеччині ремонтні роботи тривають постійно. Тут через активні бойові дії чи не щодня трапляються пошкодження телеком-інфраструктури, а аварійні бригади Укртелекому повертають зв'язок абонентам різних міст і сіл області. Приміром, днями фахівці оператора усували пошкодження волоконно-оптичного кабелю уламками ворожої ракети, поблизу міста Костянтинівка, і відновили надання послуг абонентам. Загалом, зараз у Донецькій області доступність послуг зберігається у половини населених пунктів, підключених до мережі оператора.

На Закарпатті, де невідомі особи в селі Лазещина Рахівського р-ну витягнули з трубки та перерізали волоконно-оптичний кабель, фахівцям місцевої філії оператора довелося у негоду оперативно лагодити пошкоджену магістральну лінію, щоб абоненти могли користуватися послугами. Про факт зловмисного пошкодження заявлено до поліції. Після зловмисного пошкодження також відновлювали мережі й у Запоріжжі.

У низці населених пунктів, зокрема, Чернігівської, Сумської областей, боролися з наслідками негоди та, попри, витівки природи, усували спричинені аварії та повертали зв'язок.

Також аварійно-відновлювальні бригади проводили роботи на мережах у Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавській та Чернівецькій областях, а також Дніпропетровській області.

У компанії відстежують стан мереж і обладнання цілодобово і роблять все можливе для якомога швидшого відновлення послуг у разі виникнення проблем із їх наданням.

Критична інфраструктура та мережі Укртелекому працюють. Оператор забезпечує послугами абонентів у 85% населених пунктах, де є мережі товариства, в усіх областях, крім Луганської та Херсонської.