Дмитро Подолєв, генеральний директор і співзасновник додатку з підтримки психічного здоров'я Mindly, назвав конкретні проблеми, з якими стикаються українські засновники, керуючи своїм бізнесом під час війни.

Коли Mindly минулого року брав участь у програмі Google for Startups Accelerator: Europe для стартапів у сфері охорони здоров'я та доброго самопочуття, Подолєв зосередився на тому, щоб «побудувати команду, яка зможе швидко, ефективно та ефективно використовувати підхід, керований даними, для створення дивовижного продукту». 

Тепер Mindly намагається допомогти зробити підтримку психічного здоров'я доступною для всіх українців у зоні бойових дій та за її межами. Під час круглого столу з генеральним директором Google і Alphabet Сундаром Пічаї у кампусі Google for Startups у Варшаві Подолєв поділився, що ця підтримка поширюється як на психотерапевтів, так і на пацієнтів. «Психотерапевти – теж люди, вони також з України, і в дуже складних ситуаціях я вважаю несправедливим просити їх працювати безкоштовно. Під час війни Mindly зобов'язався інвестувати 100% свого доходу в сферу терапії психічного здоров'я для українців, які наразі не можуть дозволити собі оплачувати це самостійно. Наша мета — максимізувати кількість безкоштовних сеансів терапії, які ми можемо надати, і людей, яким ми можемо допомогти», — сказав Подолєв.

За підтримки Google платформа Mindly планує вийти на ринок Польщі, де спостерігається величезне зростання кількості українців. Подолєв вважає Варшаву ключовим гравцем у допомозі економічному відновленню України і використовуватиме ресурси Фонду підтримки Google для стартапів для масштабування в Польщі, створення нових потоків доходу та надання віртуальної терапії якомога більшій кількості людей, які постраждали від кризи.

Підтримка українських засновників стартапів, таких як Подолєв, допоможе їм досягти успіху та створити технології, які зараз потрібні Україні.