Під час міжнародного партнерського саміту ASUS Commercial Business Summit, що проходить у Стамбулі (Туреччина), компанія ASUS оголосила про свої плани щодо розвитку бізнес-рішень у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA).

Компанія ASUS планує стати важливим гравцем на комерційному ринку. Після двох років підготовки та успішного старту на окремих ринках підрозділ ASUS Business готовий вже в цьому році постачати широкий асортимент продукції для бізнесу в понад 40 країн регіону EMEA.

Виступаючи на заході для партнерів, Мадлен Хунг (Madeleine Hung), генеральна директорка ASUS у регіоні West EMEA, пояснила нову стратегію компанії: «Ми здобули визнання у сфері комп’ютерів для споживачів, а тепер розширюємо свій бізнес, щоб досягти нових вершин у сфері комп’ютерного обладнання для бізнесу. ASUS Business представляє комплексні вертикальні рішення для бізнесу, які складаються з широкого спектру продуктів, що постійно вдосконалюються, простого у використанні програмного забезпечення для оптимізації бізнес-операцій і послуг із підтримки».

Бенджамін Йе (Benjamin Yeh), генеральний директор ASUS у регіоні East EMEA, додав: «ASUS Business прагне надавати пристрої та послуги, яким ви можете довіряти, і водночас такі, що несуть позитивні зміни для навколишнього середовища. Ми пропонуємо широкий спектр гнучких рішень, які здатні адаптуватися під потреби клієнтів і виходять за межі апаратних засобів».

Під час ASUS Commercial Business Summit були продемонстровані продукти у восьми інтерактивних зонах, що дозволило гостям побачити екосистему в дії. Тематичні зони охоплювали гібридні робочі сценарії в таких сферах, як готельний бізнес, освіта, роздрібна галузь, інженерний офіс, комп’ютерний клас тощо.

З початку 2000-х років ASUS враховує у своїй стратегії питання захисту навколишнього середовища. У 2009 році компанія представила перший у світі «вуглецево-нейтральний» ноутбук, у 2016 році вона стала першою серед виробників IT-обладнання, хто отримав сертифікат Zero Waste to Landfill, а у 2019 році ASUS стала першою компанією у світі, яка отримала сертифікат екологічних закупівель ISO 20400.

У минулому році компанія поставила перед собою мету: до 2025 року досягти для ключових продуктів рівня енергоефективності, який на 30% перевищуватиме вимоги стандарту Energy Star. Крім того, до 2035 року ASUS планує перейти на 100% використання відновлюваних джерел енергії у глобальних операційних центрах.