Із початку війни компанія Датагруп-Volia однією із перших впровадила програму по підключенню цивільних прихистків та бомбосховищ до безкоштовного інтернету. Через два місяці у компанії звітують, що до високошвидкісного зв’язку підключено вже більше 400 бомбосховищ по всій країні та вже 20 прихистків у Харкові.

«Із перших днів війни Харків став чи не основною ціллю для окупантів. І навіть зараз місто майже цілодобово обстрілюється ворожими ракетами. Тож, у цей тяжкий момент наша компанія поставила перед собою завдання забезпечити якісним зв’язком мешканців Харкова, що вимушені ховатись від ворожих обстрілів у найближчих укриттях. На сьогодні ми підключили у Харкові вже 20 таких об’єктів та не збираємось на цьому зупинятись. Сподіваємось, що цей внесок, разом із іншими справами, що робить наша компанія наблизить нашу перемогу. У яку ми безумовно віримо» - заявили у компанії.

Також компанія проводить активну роботу по відновленню зв’язку у тільки но звільнених районах Харківщини. Техніки компанії працюють 24/7 та, іноді ризикуючи життям, проводять ремонтні роботи на місцях.

Тож якщо ви знаходитесь у Харкові чи області і не маєте доступу до інтернету у вашому сховищі. Вам потрібно звернутись за електронною поштою ukrytia@volia.com. Спеціалісти компанії оцінять технічну можливість та приїдуть до вас, як тільки це дозволить ситуація у вашому районі.

Також у компанії започаткована аналогічна програма по підключенню центрів для внутрішньо переміщених осіб. Тож, якщо ви наразі перебуваєте у центрі компактного проживання внутрішньо переміщених осіб та не маєте там якісного інтернету. Вам потрібно звернутись за електронною поштою Shelter@volia.com. Спеціалісти компанії оцінять технічну можливість та зроблять все можливе, аби якнайшвидше приїхати до вас та провести безкоштовне підключення.