У рамках щорічного форуму користувачів VeeamON 2022, який пройшов 18-19 травня в Лас-Вегасі, компанія Veeam Software повідомила про майбутній вихід 12-ї версії свого головного продукту для резервного копіювання – Veeam Backup & Replication. Версія пакету v11a вийшла восени минулого року.

Серед нових функцій Veeam Backup & Replication v12 експерти називають:
  • розширені можливості використання хмарних сховищ, включаючи запис даних безпосередньо в об'єктні сховища та розгорнуті у хмарі програми-агенти;
  • незмінне зберігання резервних копій;
  • розширену підтримку бізнес-додатків корпоративного класу;
  • нові опції використання технології Continuous Data Protection (CDP) для сервісу післяаварійного відновлення Disaster Recovery as a Service (DRaaS);
  • новий plug-in для захисту даних серед Kubernetes.
Крім того, було анонсовано 7-му версію рішення для резервного копіювання Microsoft 365 – Veeam Backup for Microsoft 365 v7, планується, що вона вийде до кінця поточного року. У Veeam Backup for Microsoft 365 v7 реалізовані нові функції моніторингу та генерації звітів SLA, а також проактивне управління для швидкого усунення слабких місць захисту даних.

Ще один цікавий анонс на VeeamON 2022 – майбутній випуск спеціалізованого рішення Veeam Backup for Salesforce, яке забезпечить захист даних Salesforce.