Компанія Allied Telesis оголосила про виведення на європейський ринок точки доступу корпоративного класу TQ6702 GEN2, яка використовує стандарт бездротової мережі Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax).

Як повідомляє виробник, завдяки передачі даних за допомогою 8 просторових потоків (4 потоків у діапазоні 2,4 ГГц та 4 потоків у діапазоні 5 ГГц), застосування технологій OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) та bi-directional MU-MIMO нова точка доступу забезпечує пропускну здатність бездротової Також у ній використовуються фірмова технологія Autonomous Wave Control (AWC), що дозволяє автоматично підлаштовувати параметри бездротової мережі для отримання оптимальної продуктивності, та механізм безшовного роумінгу Channel Blanket.

Для підключення до дротової мережі точка доступу обладнана двома мультигігабітними портами 5 Gigabit Ethernet з підтримкою живлення PoE.

Allied Telesis позиціонує TQ6702 GEN2 для таких програм реального часу, як потокова передача відео, в освіті, охороні здоров'я, промисловому виробництві та великих торгових комплексах. А також для обслуговування гібридних бездротових мереж, в яких працюють клієнти з інтерфейсом Wi-Fi 6, так і інтерфейсом Wi-Fi попередніх поколінь.