Із перших днів війни компанія Датагруп-Volia поставила собі завдання забезпечити якісним та безкоштовним зв’язком людей, що зараз вимушені переховуватись від ворожих обстрілів у найближчих бомбосховищах. Так, із 24 лютого до високошвидкісного інтернету командою підключено вже більше 400 бомбосховищ по всій країні та вже понад 100 прихистків у Києві.

Але бомбосховища, нажаль, не єдині місця де зараз вимушені перебувати українці, переховуючись від війни. За даними ООН близько 7 мільйонів наших співвітчизників були вимушені покинути власні домівки та шукати прихисток у інших регіонах країни. Саме тому компанія Датагруп-Volia ініціювала додаткову програму по підключенню до безкоштовного високошвидкісного інтернету гуманітарних центрів для внутрішньо переміщених осіб.

«Надійний та якісний зв'язок для «переселенців», є однією із перших нагальних потреб наряду із їжею та дахом над головою. Дуже важливо підтримувати зв'язок із рідними, що залишились у зонах бойових дій, а також дізнаватись про останні новини. Також діти повинні мати змогу продовжувати навчання у режимі онлайн, щоб після перемоги допомагати нам відбудовувати нашу країну. Саме тому, ми прийняли рішення забезпечити цих людей безкоштовним та якісним зв’язком» - прокоментували ініціативу у компанії Датагруп-Volia.

В компанії наголошують, що коли ви наразі перебуваєте у центрі компактного проживання внутрішньо переміщених осіб та не маєте там якісного інтернету. Вам потрібно звернутись за електронною поштою Shelter@volia.com. Спеціалісти компанії оцінять технічну можливість та зроблять все можливе, аби якнайшвидше приїхати до вас та провести безкоштовне підключення.