Бізнес-клієнти Vodafone, у яких закінчились гроші на мобільних рахунках, залишатимуться на зв’язку. Vodafone надає клієнтам малого і середнього бізнесу відстрочку платежу до 15 березня 2022 року. Представникам великого бізнесу Vodafone також надаватиме відстрочку, для цього необхідно звернутись до свого експерта в Vodafone.

Раніше Vodafone оголосив про підтримку клієнтів передоплати, яким станом на ранок 24 лютого не вдалось здійснити дзвінки або зайти в інтернет через непідключений пакет послуг або через низький баланс. Компанія нарахувала по 1000 хвилин для дзвінків по Україні та в мережі та 10 ГБ Інтернету.

Абонентам контрактної форми обслуговування, які мають заборгованість, Vodafone встановив кредитні ліміти на 90 днів, щоб клієнти залишалися в мережі активними та могли користуватись мобільним зв’язком.

Також оператор планує нараховувати в онлайн-режимі 1000 хвилин та 10 ГБ інтернету усім своїм клієнтам, у яких протягом наступних кількох днів буде недостатній баланс для здійснення дзвінків та користування мережею Інтернет.

Термін дії послуг – 30 днів з моменту підключення. Перевірити залишок хвилин та гігабайт можна у програмі My Vodafone.