Підрозділ Huawei Consumer Business Group в Україні представив новий інтелектуальний mesh-роутер Huawei Wi-Fi Mesh 3. Пристрій доступний у двох варіаціях, кожна з яких забезпечує блискавичну швидкість підключення Wi-Fi 6 Plus для понад 250 пристроїв на площі до 600 квадратних метрів. Рішення призначене для великих домогосподарств із необхідністю швидкого та надійного підключення до інтернету для кожного користувача.

Працюючи в двох частотних діапазонах і підтримуючи до 8 потоків передачі даних, Huawei Wi-Fi Mesh 3 забезпечує швидкість до 3 000 Мбітів/с. Він також підтримує HarmonyOS Mesh+, яка охоплює низку мережевих рішень для продуктивності Wi-Fi 6 Plus у будь-якій ситуації. Налаштування досить просте та потребує декількох зрозумілих кроків для створення домашньої мережі. Завдяки технології підключення в один дотик користувачі можуть безпечно підключати смартфони до mesh-мережі. Для керування мережею варто скористатися додатком Huawei AI Life. У ньому можна переглянути характеристики покриття та провести самодіагностику мережевих проблем. За конфіденційність і безпеку відповідає Huawei HomeSec — комплексне рішення для гарантії безпеки, яке підтримує новітні стандарти шифрування для захисту від зловмисних атак.

Huawei Wi-Fi Mesh 3 — це новий mesh-роутер із технологією Wi-Fi 6 Plus, розроблений для створення покриття у всьому будинку, зокрема для великих домогосподарств. Він підтримує подвійний діапазон AX3000, який складається з каналу 5 ГГц зі швидкістю передачі даних до 2 402 Мбіт/с та каналу 2,4 ГГц для швидкості до 574 Мбіт/с, чого достатньо навіть для найскладніших користувацьких сценаріїв.

Huawei Wi-Fi Mesh 3 оснащений чотирма високопродуктивними підсилювачами сигналу, призначеними для обробки певного діапазону частот. Один модуль Huawei Wi-Fi Mesh 3 забезпечує покриття Wi-Fi на площі до 300 квадратних метрів. Користувачі можуть додатково підключити три інтелектуальні роутери, щоб розширити покриття mesh-мережі. Оскільки Huawei Wi-Fi Mesh 3 розроблено для великих домогосподарств, роутер підтримує до 250 одночасно підключених пристроїв: ноутбуків, планшетів, смартфонів та інтелектуальних динаміків. Роутер забезпечує стабільне підключення для всіх членів родини під час будь-якої діяльності: онлайн-конференції, перегляду телепередач або ігор.

Переваги mesh-мережі

Оснащений HarmonyOS Mesh+ роутер Huawei Wi-Fi Mesh 3 підтримує дводіапазонну супермережу, що може поєднувати дводіапазонні канали для формування накладання підключення. Це дозволяє користувачам повністю скористатися перевагами високої теоретичної швидкості, збільшуючи до максимуму використання пропускної здатності і продуктивність.

HarmonyOS Mesh+ забезпечує підтримку функції Super Seamless Roaming, що відкриває доступ до восьми технологій роумінгу. Це дозволяє утримувати затримку перемикання роумінгу на рівні нижче 50 мс, що надає користувачам свободу пересування вдома з підключеними пристроями без шкоди якості підключення.

Роутер також підтримує функцію Load Balancing для переадресації трафіку високошвидкісного каналу до інших діапазонів частот для запобігання перенавантаженню мережі.

Розумне налаштування, підключення та управління

Huawei Wi-Fi Mesh 3 легко налаштувати без спеціальних технічних знань з підключення до мережі. Користувачам необхідно просто підключити пристрій до джерела живлення і дотримуватися інструкцій у додатку Huawei AI Life для налаштування домашньої мережі. Крім того, роутер Huawei Wi-Fi Mesh 3 оснащений трьома адаптивними гігабітними портами WAN/LAN, що дає змогу користувачам підключати кабелі WAN і LAN Ethernet до будь-якого з портів під час налаштування.

Підключення смартфона до Huawei Wi-Fi Mesh 3 є інтуїтивно зрозумілим, оскільки роутер підтримує NFC. Так, користувачі Android-смартфонів можуть просто піднести гаджет до роутера, щоб підключитися до мережі. Функція зручна тим, що дозволяє не ділитися паролем до Wi-Fi із гостями.

Додаток Huawei AI Life підтримує низку інструментів для управління мережею, зокрема смарт-діагностику для усунення проблем із мережею. Користувачі також можуть переглядати карту інтенсивності покриття мережі, щоб планувати розташування роутера і мінімізувати будь-які сліпі зони мережі.

Завдяки додатку користувачі можуть отримати доступ до повного списку пристроїв, підключених до роутера. Це дозволяє від’єднувати будь-який небажаний або неідентифікований пристрій від мережі. Також доступна вбудована опція налаштування батьківського контролю для обмеження часу, проведеного дітьми в інтернеті, а також доступу до певного контенту відповідно до віку.

Безпека і конфіденційність

Наразі питання безпеки роутера є не менш важливим для користувачів, ніж швидкість. Сучасні роутери повинні підтримувати низку функцій безпеки для захисту від потенційних ризиків. Huawei Wi-Fi Mesh 3 забезпечує конфіденційність для всіх підключених пристроїв удома завдяки підтримці функції захисту даних Huawei HomeSec. Роутер забезпечує комплексний захист від зловмисних атак і вірусів за допомогою Anti-Brute Force і LAN Firewall. Також він підтримує останній стандарт автентифікації і шифрування WPA3, щоб забезпечити додатковий захист підключених пристроїв.

Huawei Wi-Fi Mesh 3 має тонкий формфактор і корпус білого кольору, тому його дизайн чудово доповнить будь-який інтер’єр. Новий роутер відсьогодні доступний в Україні у двох варіаціях (комплект із двох або трьох пристроїв) за рекомендованою ціною 4 999 грн і 6 999 грн відповідно.