Китайська OPPO представила свій перший складаний флагманський смартфон у другий день щорічної конференції OPPO INNO DAY. OPPO Find N — результат чотирирічних досліджень і шести поколінь прототипів. Смартфон уособлює новий підхід до складаної форми та пропонує оновлений користувацький інтерфейс як для тих, хто добре знайомий зі складаними пристроями, так і для тих, у кого немає досвіду експлуатації таких гаджетів

У складаному смартфоні OPPO Find N уперше використовується співвідношення сторін у горизонтальному форматі (Landscape Ratio) для внутрішнього дисплея, що дає змогу легко перемикатися між імерсивним внутрішнім дисплеєм із діагоналлю 7,1 дюйма та зовнішнім дисплеєм із діагоналлю 5,49 дюйма. Завдяки співвідношенню сторін 8,4 : 9 внутрішній дисплей розгортається в альбомний формат, тож користувачі можуть дивитися відео, грати в ігри або читати книжки, не роблячи додаткових рухів як-от повороту пристрою. У складеному стані співвідношення сторін 18 : 9 дає користувачам звичні відчуття від смартфона з дисплеєм, яким легко користуватись однією рукою.

Кулачкова та пружинна конструкція всередині вдосконаленого шарніра Flexion допомагають зафіксувати пристрій у розкладеному стані під будь-яким кутом у межах 50–120 градусів. А в поєднанні з низкою програмних функцій, що використовують переваги складаного дисплея, режим FlexForm на OPPO Find N дає змогу легко адаптувати пристрій до широкого спектра сценаріїв використання.


Дванадцятишаровий дисплей Serene від OPPO добре захищений і довговічний, а також оснащений шарніром Flexion для плавного складання. Дисплей має шар Flexion UTG, що представляє собою ультратонке скло завтовшки лише 0,03 мм (для порівняння: товщина скла звичайного смартфона — 0,6 мм), що дає йому змогу легко згинатися, зберігаючи високу міцність. Дисплей Serene дуже надійний: його можна скласти понад 200 тисяч разів практично без складок, що підтверджує TUV.

Внутрішній екран - це LTPO дисплей із технологією інтелектуальної динамічної частоти оновлення, яка адаптує частоту оновлення в межах 1–120 Гц залежно від контенту, який переглядають. Внутрішній дисплей також підтримує частоту дискретизації сенсорного екрана до 1000 Гц.

OPPO Find N може похвалитися флагманською потрійною камерою для високоякісних фотографій і відео. Тріо камер складається з основного об'єктива на 50 МП із датчиком Sony IMX 766, надширококутного об'єктива на 16 МП і телеоб'єктива на 13 МП, а також із селфі-камер як на внутрішньому, так і на зовнішньому дисплеї. 

OPPO Find N буде доступний у Китаї з 23 грудня 2021 року за ціною 7699 юанів (1210 доларів США) за версію із RAM 8ГБ /ROM 256ГБ та 8999 юанів (1411 доларів США) за версію із RAM 12ГБ /ROM 512ГБ.