Навчальний заклад принципово нового формату UNIT Factory, відкритий минулого року Фондом Василя Хмельницького K.Fund у партнерстві з французькою Школою 42, оголосив про другий відкритий набір студентів. На даний момент підготовку в UNIT Factory за інноваційною методикою проходять 280 осіб, а до кінця 2017 року кількість студентів буде збільшено до 800. Навчання в UNIT Factory є безкоштовним за умови подальшої роботи випускників в Україні протягом трьох років, без обмежень щодо вибору студентами роботодавців.

Онлайн-реєстрація не припинялась протягом року на сайті unit.ua, а особисті зустрічі з кандидатами стартують 24 квітня 2017 року. Рік тому відбір до UNIT Factory викликав справжній ажіотаж — лише за перший місяць було опрацьовано понад 13 тисяч заявок від бажаючих.

За підсумками онлайн-тесту та особистих зустрічей, до 1500 абітурієнтів отримають можливість пройти одномісячний випробувальний період навчання — так званий басейн. Навчання другого набору розпочнеться в листопаді 2017 року.

Принципи відбору студентів UNIT Factory дозволяють ефективно виявляти таланти. При відборі кандидатів не враховуються академічні критерії (дипломи, ЗНО) чи рівень уже наявних навичок програмування. Кандидати зараховуються, виключно виходячи з їхніх здібностей і мотивації, які проявляються під час вступного тестування та випробувального періоду.

Серед студентів першого набору переважна більшість (61%) мала лише початковий рівень програмування до навчання в UNIT Factory, а 16% — взагалі нульовий. Та це не заважає їм успішно справлятися із завданнями навчальної програми.

Згідно зі стандартами Школи 42, вступити до навчального закладу можуть молоді люди віком від 18 до 30 років. Основна маса тих, що навчаються у першому наборі, відноситься до вікового діапазону 18–23 роки. Що стосується освіти, то 57% студентів уже мають вищу освіту.