З 25 листопада Vodafone розпочав поетапний запуск 3G мережі в Запоріжжі. В першу чергу швидкісний мобільний інтернет з'явиться в центральній частині міста – частина Олександрівського, Вознесенівського, Шевченківського, а також Дніпровського району. Повне покриття Запоріжжя 3G завершиться 16 грудня. 

«Наше завдання – побудувати надійну, якісну мережу, яка буде працювати без перебоїв. Запоріжжя – велике місто. Щоб якісно покрити його 3G, ми не просто будуємо мережу на існуючому 2G покритті, а встановлюємо нові базові станції, додатково до існуючого покриття. Це дозволяє зробити суцільне покриття, без «дірок» і «білих» плям. Запоріжжя – велике місто з великою щільністю населення, тому для запуску застосовуємо особливий підхід – запускати місто будемо поетапно. Так само поетапно ми запускали 3G e Києві, і тепер у нас найкращі показники швидкості в місті », – коментує запуск 3G в Запоріжжі технічний директор Vodafone Україна Євген Фрунза.

Для забезпечення покриття в Запоріжжі оператор застосував поетапний підхід. Такий підхід застосовується в мегаполісах і допомагає не тільки зробити плавний перехід з однієї технології на іншу, але і найбільш ефективно провести тонке налаштування мережі в перші дні її роботи з мінімальними незручностями для абонентів. Поділ Запоріжжя на сектори та поступове включення 3G з максимальною готовністю базових станцій дозволить компанії відразу ж надавати клієнтам якісний сервіс за європейськими стандартами.

На сьогоднішній день 3G покриття є в 39 містах і селах Запорізької області.