«Укртелеком» внедряет электронные счета для бизнес-клиентов
17.03.2016
Компания «Укртелеком» первой среди телекоммуникационных операторов начала предоставлять своим бизнес-клиентам расчетные документы с использованием электронной цифровой подписи (ЭЦП). С момента запуска услуги в октябре 2015 г. количество таких документов постоянно растет – с 4000 в декабре до 7600 в феврале 2016 г.
Для получения электронного счета бизнес-клиенту требуется подписать с оператором дополнительное соглашение. Необходимый пакет расчетных документов с ЭЦП ежемесячно будет направляться при помощи системы электронного документооборота «M.E.Doc». Сейчас большинство счетов доставляются почтовой и курьерскими службами.
«ЭЦП как важный элемент развития цифровой инфраструктуры страны еще не стал ежедневным инструментом для большинства компаний, но мы считаем необходимым распространять его применение», – подчеркивает Николай Давиденко, директор по развитию корпоративного сегмента ПАО «Укртелеком».
Сьогодні телеком-індустрія працює в умовах підвищених безпекових ризиків і постійних технологічних викликів. Тому особливого значення набувають стійкість мереж, безперервність сервісів, кіберзахист і здатність швидко відновлювати інфраструктуру.
Ці зміни — частина довгострокової стратегії розвитку телеком-інфраструктури. Компанія виводить з експлуатації застарілі технології, зокрема 3G, що відповідає міжнародній практиці, яку реалізують провідні оператори зв’язку.
Новий сервіс дає змогу відвідувачам магазинів lifecell, у яких запущено тестовий проєкт, отримувати повноцінні консультації щодо продуктів і послуг оператора за участі професійних перекладачів жестової мови в режимі реального часу.
Місто стає третім населеним пунктом України, де Vodafone, Київстар та lifecell впровадили 5G, раніше тестові зони було розгорнуто у історичному центрі Львова та у центральній частині селища Бородянка на Київщині.
На думку представників оператора, йдеться не про звичайну комерційну угоду, а про рішення, яке назавжди змінить структуру українського телеком-ринку та сповільнить його розвиток на роки вперед...