У Луцьку в лютому 2015 року стартує проект від Луцького ІТ-кластеру «Я знаю про ІТ», в межах якого проводитимуть профорієнтаційну роботу з учнями старших класів міських шкіл.

Проект передбачає зустрічі спеціалістів ІТ-сфери міста з учнями 9-11 класів, їхніми батьками, інформування про ІТ-галузь. Зокрема, керівники та працівники ІТ-фірм Луцька розкажуть про професії у сфері, їх особливості й працевлаштування. Ініціатори мають на меті посилити зацікавленість випускників та сприяти збільшенню попиту на ІТ-спеціальності серед абітурієнтів.

Проект «Я знаю про ІТ» розпочався із зустрічі в НВК №9 у п'ятницю, 6 лютого. Голова Асоціації розвитку інтернет-простору» та один із засновників Луцького ІТ-кластеру Віктор Левандовський зустрівся з учнями 9, 10 та 11 класів та розповів їм про роботу в ІТ-компаніях міста, а також закликав майбутніх абітурієнтів врахувати можливості та перспективи галузі інформаційних технологій при виборі професії. Наступного тижня представники ІТ-сфери Луцька планують провести зустрічей у рамках проекту.

Нагадаємо, під час конференції у залі Луцької міськради «ІТ-сфера у Луцьку: розвиток, проблеми та ІТ-кластер» 20 січня представники влади та засновники кластеру домовилися про сприяння та взаємну співпрацю. Таким чином, уже на початку лютого відділ освіти міської ради посприяв початку втілення першого проекту «Я знаю про ІТ».