Українська антивірусна лабораторія Zillya! оголошує при вихід своєї нової розробки – «Zillya! Антивірус Безкоштовний». Антивірус кардинально відрізняється від попередніх продуктів лабораторії завдяки спрощеній логіці взаємодії з користувачем, на 100% автоматизованій роботі із загрозами, відсутності реклами простому та унікальному інтерфейсу програми – лише одна кнопка в головному вікні.

Максим Сидоренко, бренд-менеджер антивірусної лабораторії Zillya!: «Протягом останніх шести місяців ми працювали над створенням якісно нового продукту міжнародного рівня, який враховує потреби користувачів. «Zillya! Антивірус Безкоштовний» - це український продукт, який може стати першою сходинкою на шляху до побудови національної системи інформаційної безпеки, заснованої на використанні продуктів українського виробництва».

Нова версія антивірусу розроблена з врахуванням потреб широкого кола українських користувачів та має такі переваги:
1. Зручний інтерфейс з однією кнопкою. Виконаний в кращих традиціях сучасного дизайну, антивірус, як приклад, має в головному вікні лише одну велику кнопку, яку, за бажання можна змінити на вже звичну для всіх «плитку».

2. Автоматизація процесів. Антивірус самостійно оновлює програмні модулі та антивірусні бази, знешкоджує виявлені загрози, не потребує додаткових налаштувань з боку користувача.

3. Відсутність реклами та зайвих сповіщень. Зареєстровані користувачі не отримуватимуть від антивірусу жодних повідомлень рекламного характеру. За замовчуванням антивірус показує користувачу мінімальну кількість повідомлень, наприклад, про знешкодження загрози.

4. Безкоштовність. Завантажити на користуватися антивірусом можна абсолютно безкоштовно.

5. Надійність. «Zillya! Антивірус Безкоштовний» є одним із найбільш доступних та ефективних рішень для комп’ютера користувача в порівнянні з аналогами. Доказом надійності слугує нещодавнє включення продукту в базу антивірусів популярного онлайн-сканера VirusTotal.

Zillya! Антивірус Безкоштовний – розробка українських програмістів, заснована на п’ятирічному досвіді команди антивірусної лабораторії Zillya!, продуктами якої за час існування проекту вже скористалися близько мільйона користувачів.

Олексій Ткачук, директор регіонального інтернет-провайдеру «Слон»: «У березні поточного року ми вирішили перейти на використання антивірусних рішень від Zillya!. Новий Zillya! Антивірус Безкоштовний, як продукт для кінцевих користувачів, перевершив усі наші очікування: Українська антивірусна лабораторія Zillya! оголошує при вихід своєї нової розробки – «Zillya! Антивірус Безкоштовний». Антивірус кардинально відрізняється від попередніх продуктів лабораторії завдяки спрощеній логіці взаємодії з користувачем, на 100% автоматизованій роботі із загрозами, відсутності реклами простому та унікальному інтерфейсу програми – лише одна кнопка в головному вікні.