Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) направила до головних офісів, а також до представництв в Україні компаній – вендорів ІТ- товарів відкрите звернення. Текст звернення зокрема містить заклик:

«Для демонстрації підтримки боротьби українського народу за побудову нової країни на засадах європейського та міжнародного права в рамках конституційних меж закликаємо вас не підтримувати діяльність російських дистриб'юторів на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Ми просимо вас не надавати російським дистриб'юторам прав на логістику, продаж і сервісне обслуговування продуктів, виробниками яких ви є, а також прав на проведення будь-яких маркетингових активностей, спрямованих на ваші товари та послуги».

Асоціація відзначає, що члени АПІТУ ефективно працюють по всій території України. У компаній налагоджені бізнес відносини, створені представництва і канали збуту, в тому числі на території Криму. Українські компанії мають намір продовжувати роботу на території АР Крим і далі. 

АПІТУ просить іноземних постачальників до 1 травня цього року поділитися баченням ситуації, що склалася і планами щодо подальшого ведення бізнесу на території АР Крим.