Компанія ABBYY, розробник програмного забезпечення та постачальник послуг у галузі лінгвістики, розпізнавання документів та введення даних, разом із Microsoft і Nokia оголосили про вихід ABBYY Lingvo Dictionaries для Windows Phone. Це універсальний продукт з онлайн-доступом до багатьох якісних загальнолексичних і тематичних словників, який може стати корисним багатомовним супутником для активних людей на роботі, у навчанні, відрядженнях і у подорожах.

Одна з актуальних можливостей онлайн-словника ABBYY Lingvo для Windows Phone – інтелектуальний пошук, який дозволяє знаходити слова в будь-якій граматичній формі всіма підтримуваними мовами. Навіть якщо користувач допускає помилку чи не може згадати правильне значення слова, додаток проаналізує запит і запропонує список варіантів, з-поміж яких легко обрати потрібне слово.

У словниковій картці можна знайти варіанти перекладу, транскрипції, приклади сучасного вживання з книг, газет та інших джерел. Для зручності використання можна обрати найбільш оптимальний варіант відображення картки, повний чи короткий. Для тих, хто вивчає іноземну мову, стануть у пригоді таблиці з формами слів, а також можливість прослуховувати вимову слів, озвучених дикторами-носіями мови. Крім того, ABBYY Lingvo зберігає історію з 50 нещодавно переглянутих словникових статей. При цьому всі переглянуті раніше словникові картки залишаються в пам’яті мобільного пристрою. Тож при повторному зверненні до них не потрібно буде знову завантажувати їх з сервера.

«Кількість додатків для платформи Windows Phone стрімко зростає і вже перевищила 100 тисяч: щодня в Marketplace з’являється близько 300 нових додатків. Тепер українським користувачам доступний ще один корисний і дуже очікуваний додаток – мобільний словник ABBYY Lingvo для Windows Phone. Користувачі Windows тепер можуть працювати з цим словником і з комп’ютера, і зі смартфона», – зазначив Андрій Терехов, директор департаменту стратегічних технологій «Майкрософт Україна».

ABBYY Lingvo для Windows Phone виходить у двох версіях:

  • ABBYY Lingvo відкриває доступ до 57 коротких загальнолексичних словників для 57 мовних напрямків. Англійська та російська – основні мови. Це базова  версія. 
  • ABBYY Lingvo Російська версія пропонує 49 детальних загальнолексичних і тематичних словників для 42 мовних напрямків. Для української мови доступні англійська, польська та російська пари перекладу.

ABBYY Lingvo для Windows Phone можна придбати у магазині додатків Windows Marketplace. Вартість версії ABBYY Lingvo складає 20 грн.   Вартість ABBYY Lingvo Російська версія – 50 грн.