З 16 січня 2011 розпочато прийом конкурсних проектів у Першому Київському конкурсі молодих дослідників, який започатковано КМДА спільно з Фондом «Освітні Ініціативи» Олександра Кардакова.

Всі учасники, зареєстровані на сайті проекту www.strategiya.kiev.ua, відтепер і до 1 березня включно можуть зареєструвати свої конкурсні роботи. Для цього потрібно з свого персонального кабінету на сайті завантажити портфоліо проекту, що містить:

 • короткий опис проекту; 
 • есе «Я стратег: майбутнє мого міста»;
 • тези проекту;
 • проектну роботу – текст обсягом до 20 друкованих аркушів формату А4, шрифт ТhNR №12, інтервал – 1,5.
 
Опис поданого проекту можуть прочитати всі зареєстровані користувачі. Вони також можуть брати участь у обговоренні проекту, коментувати, додавати фото та відеоматеріали.

В соціальних мережах створено офіційні сторінки на підтримку конкурсу «СтратегіЯ», на яких відвідувачі отримуватимуть найсвіжішу інформацію про перебіг подій, братимуть участь в опитуваннях, висловлювати свої побажання і зауваження.

Нагадаємо, що 20 грудня 2011 року Руслан Крамаренко, заступник Голови Київської міської державної адміністрації, та Олександр Кардаков, бізнесмен, голова Наглядової ради компанії «Октава Капітал», засновник компаній «Інком» і «Датагруп», дали старт Першому київському конкурсу проектів «СтратегіЯ».

Метою проведення конкурсу «СтратегіЯ» є розвиток науково-технічного потенціалу обдарованої молоді та впровадження їх творчих ідей та ініціатив у практику місцевого самоврядування. Саме тому організатори конкурсу закликають старшокласників та молодих дослідників «Запустити свій креативний двигун!», реєструватися на сайті проекту www.strategiya.kiev.ua та випробувати свої сили в творчій боротьбі за головний приз – можливість реалізувати свою ідею.

В кожній з трьох номінацій Конкурсу будуть визначені п’ятеро лауреатів, серед яких буде обрано переможця. Таким чином, три проекти отримають статус найкращих та отримають цінні призи. До них приєднається переможець on-line голосування на сайті, після чого буде визначено володаря Гран-прі Конкурсу, який отримає можливість реалізувати свою ідею.

Номінації проекту:
 • «Гостинне місто» – проекти зі створення унікальної культурної атмосфери і розвитку туризму та формування іміджу європейського міста.
 • «Електронне місто» – проекти в  галузі інформаційно-комп'ютерних технологій, інформаційної культури та безпеки, створення програмного забезпечення для мобільних пристроїв.
 • «Зелене місто» – проекти зі збереження і благоустрою Києва, вирішення екологічних проблем та підвищення енергоефективності. 
Ключові етапи проведення Конкурсу:
 • З 16 січня 2012 року до 1 березня 2012 року – реєстрація проектів.
 • 5 березня 2012 року – визначення і оголошення фіналістів.
 • 17 квітня 2012 – захист проектів-фіналістів, визначення переможців конкурсу.
 • 18 квітня 2012 – Церемонія нагородження переможців Конкурсу в Колонному залі Київської міської державної адміністрації.
Місія Конкурсу:

Підтримуємо нову генерацію прогресивної молоді шляхом її залучення до реалізації практичних проектів, спрямованих на вирішення завдань суспільства

Бачення:

Конкурс «СтратегіЯ» просуває культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед молоді віком від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення щодо реалізації власних ідей. Конкурс надає змогу молоді проявити свою активну громадянську позицію, здібності на теренах наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розроблюючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.