MTS выиграла тендер на предоставление услуг связи для НТК Украины
17.01.2011
Оператор мобильной связи «МТС Украина», 100%-ная дочерняя компания ОАО «Мобильные ТелеСистемы», объявила о победе в тендере на предоставление услуг связи для Национальной телекомпании Украины.
«МТС Украина» на протяжении нескольких лет подряд — основной поставщик услуг мобильной связи для Национальной телекомпании Украины (НТКУ). Сервисами оператора пользуются более 100 сотрудников телеканала. Среди абонентов больше всего редакторов и журналистов, для которых мобильная связь – это один из основных рабочих инструментов, поскольку им часто приходится бывать в командировках по всей Украине и за ее пределами.
Сьогодні телеком-індустрія працює в умовах підвищених безпекових ризиків і постійних технологічних викликів. Тому особливого значення набувають стійкість мереж, безперервність сервісів, кіберзахист і здатність швидко відновлювати інфраструктуру.
Ці зміни — частина довгострокової стратегії розвитку телеком-інфраструктури. Компанія виводить з експлуатації застарілі технології, зокрема 3G, що відповідає міжнародній практиці, яку реалізують провідні оператори зв’язку.
Новий сервіс дає змогу відвідувачам магазинів lifecell, у яких запущено тестовий проєкт, отримувати повноцінні консультації щодо продуктів і послуг оператора за участі професійних перекладачів жестової мови в режимі реального часу.
Місто стає третім населеним пунктом України, де Vodafone, Київстар та lifecell впровадили 5G, раніше тестові зони було розгорнуто у історичному центрі Львова та у центральній частині селища Бородянка на Київщині.
На думку представників оператора, йдеться не про звичайну комерційну угоду, а про рішення, яке назавжди змінить структуру українського телеком-ринку та сповільнить його розвиток на роки вперед...