Запрошення до участі у тендерній процедурі закупівлі

30 жовтня 2009 р.
м. Київ, Україна

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)/ програма «Бібліоміст»
ПОСТАЧАННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ, МЕРЕЖЕВОГО І ПЕРИФЕРІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ
Тендер № IREX-UKR-01-2009

1. «Бібліоміст» — партнерська програма IREX, USAID та Міністерства культури і туризму України, що фінансується через грант від Фундації Білла та Мелінди Гейтс. Програма «Бібліоміст» сприятиме розвитку сучасної бібліотечної системи України завдяки обладнанню бібліотек комп’ютерними технологіями та проведенню навчальних програм для бібліотекарів.

2. Це запрошення до участі у процедурі закупівлі публікується після загального повідомлення про закупівлі у рамках програми «Бібліоміст»/IREX, що було розміщено на веб-сайті програми «Бібліоміст» 19 жовтня 2009 року. Це – перший етап закупівель, які IREX буде здійснюватиме впродовж 2009 – 2010 років.

3. IREX – організація, що впроваджує програму «Бібліоміст» – запрошує всі компанії, що відповідають поставленим вимогам, подати запечатані тендерні пропозиції. Предметом закупівель є нижчеперелічені товари та послуги для обласних навчальних центрів, які будуть створені при обласних універсальних бібліотеках у 24 областях включаючи Автономну Республіку Крим:

i. Набір із 10 робочих станцій та моніторів для кожної із зазначених регіональних бібліотек;
ii. 1 набір мережевого обладнання на кожну з бібліотек (маршрутизатор Wi-Fi, мережевий комутатор та кабелі);
iii. 1 принтер для кожної регіональної бібліотеки;
iv. 1 сканер для кожної з бібліотек;
v. 1 мультимедійний проектор для кожної з регіональних бібліотек;
vi. Пристрій безперервного живлення;
vii. Послуги з встановлення, під’єднання, інструктажу та технічної підтримки.
Більш детальна інформація викладена в пакеті тендерної документації.
4. Тендерна процедура відбудеться відповідно до процедури міжнародних конкурсних закупівель (International Competitive Bidding, ICB), що прописано у запрошенні на торги (Invitation to Bidders, ITB), і є відкритою для всіх компаній, що згідно з ITB мають право взяти участь у торгах і відповідають таким мінімальним кваліфікаційним вимогам:
• Фінансова спроможність;
• Попередній досвід;
• Технічна спроможність;
• Вимоги до продукту.
Більш детальна інформація викладена в пакеті тендерної документації.
5. Зацікавлені компанії, що відповідають поставленим вимогам, можуть отримати детальнішу інформацію на веб-сайті програми «Бібліоміст» www.bibliomist.org або написавши запит на ел. адресу tender@irex.ua.

6. Повний пакет тендерної документації англійською мовою можна буде завантажити на веб-сайті програми «Бібліоміст» www.bibliomist.org. Для того щоб мати змогу задавати уточнюючі запитання про тендерну документацію, отримувати автоматичні повідомлення про відповіді і доповнення до документації, а також щоб подати тендерну пропозицію слід зареєструватися. Процедура реєстрації описана в пакеті тендерної документації.

7. Пропозиції слід доставити на нижче вказану адресу в або до 14:00 за київським часом 30 листопада 2009 року. Запізнілі пропозиції не прийматимуться і будуть повернуті нерозкритими. Тендерні пропозиції будуть відкриті у присутності представників учасників торгів, що виявлять бажання бути присутніми при процедурі відкритті пропозицій:

вул. Саксаганського 36-Д, 2-й під’їзд, конференц-зал на 7-у поверсі
Київ, 01033, Україна
30 листопада 2009 р.